Зеленський запропонував розробити перехідне правосуддя для подолання наслідків бойових дій на Донбасі

Зеленський запропонував розробити перехідне правосуддя для подолання наслідків бойових дій на Донбасі Фото: facebook.com/pressjfo.news

"Вона має передбачати заходи щодо відшкодування збитків жертвам війни, притягнення до відповідальності винних у скоєнні тяжких злочинів, реалізацію права на отримання правди про перебіг подій конфлікту", — зазначив Зеленський у середу на засіданні Комісії з питань правової реформи при президентові, говорячи про правові питання реінтеграції окупованих територій, повідомляє "Громадське". Об этом сообщает tp0412.in.ua со ссылкой на СМИ.

Володимир Зеленський зазначив, що необхідна стратегія з деокупації анексованого Криму та непідконтрольного Донбасу, повернення їх під контроль України та реінтеграції населення.

"Це відповіді на складні питання: яким буде життя людини після відновлення контролю над Кримом та окупованими частинами сходу країни, які принципи та форми відповідальності, а в деяких випадках і звільнення від неї, за співпрацю з окупаційною владою", — підкреслив президент.

Нагадаємо, що переважна більшість українців вважають Росію країною — агресором щодо України.


Джерело статті: “https://ipress.ua/news/zelenskyy_zaproponuvav_rozrobyty_perehidne_pravosuddya_dlya_podolannya_naslidkiv_boyovyh_diy_na_donbasi_301245.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя